Jdi na obsah Jdi na menu
 

KRYOLIPOLÝZA - Novinka v našem salonu!

 

KRYOLIPOLÝZA KRYOLIPO – bezbolestná liposukce zmražením

kryolipolýza Kryolipo

Kryolipolýza je nová ověřená technologie určená k neinvazivnímu odbourání podkožního tuku. Je jedinou neinvazivní metodou, která prokazatelně ničí tukové buňky a jako jediná proto snese srovnání s klasickou liposukcí.  

 

Proč Kryolipolýzu Kryolipo?

  • skutečné výsledky
  • prověřená technologie v USA
  • garance úbytku minimálně 25 % tuku po jediné aplikaci
  • doposud nejúčinnější bezbolestná liposukce
  • podloženo rozsáhlými klinickými studiemi
  • jediná bezbolestná liposukce schválená úřadem pro kontrolu a účinnost lékařských přístrojů - americkou FDA
  • kryolipolýza je konzistentní a předvídatelná redukce tuku účinkem srovnatelná s klasickou liposukcí
  • bez operace, bez bolesti a bez rekonvalescence


Je efekt skutečně trvalý?

Při zachování zdravého životního stylu a tělesné hmotnosti je efekt trvalý
podobně jako po klasické liposukci.

 

Jak Kryolipolýza funguje?

Funkčnost unikátního přístroje Kryolipo je postavená na základě spuštění procesu přirozeného odumírání tukových buněk působením vysoce precizní zmrazovací technologie, při které se cíleně zmrazí tukové buňky skrz povrch pokožky, aniž by se poškodila okolní tkáň.

Přístroj na Kryolipolýzu se dokáže velmi efektivně zaměřit například na tukové polštářky na břiše a bocích a je výraznou a účinnou alternativou k chirurgickému zákroku, a to za účelem odstraňování tukových polštářků.

Odumřelé tukové buňky jsou pak odplavovány z těla přirozenými metabolickými pochody a lymfatickým systémem. Kryolipolýza je tak svým účinkem přirovnána k liposukci, ale skutečně neinvazivní.

 

Pro koho je Kryolipolýza určena?


Ošetření je vhodné pro všechny, kteří se chtějí trvale a bez rizika zbavit tukových deposit v oblasti břicha, vnějších či vnitřních stehen a boků. Po jedné aplikaci dochází k trvalému úbytku 25 – 30 % tukových buněk v ošetřované oblasti. Stav je trvalý, na 1 oblast postačí 1-2 použití.

Kryolipolýza trvá zhruba hodinu. Poté se nemusíte omezovat a můžete se zase pustit do každodenních činností. Mezi jednotlivými aplikacemi na stejnou partii je potřeba dodržet dvouměsíční pauzu kvůli postupnému odumírání tukových buněk!

Výsledky kryolipolýzy jsou viditelné již za 1-2 měsíce.

 

Jednotlivé fáze Kryolipolýzy:

 

Kryolipolýza 1. fáze – Krystalizace tukových buněk

Ošetřovaná část těla je díky speciálně konstruovanému aplikátoru nasáta efektivně, tedy tak, aby bylo co nejvíce tukové tkáně ochlazeno. Tak je docíleno redukce maximálního množství tuku dané ošetřované oblasti a zároveň jsou díky speciálnímu těsnění chráněny okolní tkáně a pokožka před podchlazením. Ochlazení (kryolipolýza) a krystalizace tukových buněk v této oblasti spouští tzv. apoptózu, tedy řízené úmrtí buňky. V praxi to znamená, že tukové buňky dostanou signál, který spouští jejich postupné odumření. Liposukce zmražením začíná!

 

Kryolipolýza 2. fáze – Odumření tukových buněk

Makrofágy, což jsou buňky přirozené imunity pak tyto odumřelé tukové buňky odstraní jako každé jiné cizí těleso a nečistotu ven z organismu. Tkáň obklopující tukové buňky je přirozeně před tímto procesem chráněna, neboť na ochlazení fyziologicky neodpovídá. Proces zániku tukových buněk je pozvolný, a tím také maximálně bezpečný.

    

Kryolipolýza 3. fáte – Shluk zbylých tukových buněk, zmenšení tukové vrtsvy

Ve chvíli, kdy jsou odumřelé tukové buňky díky metodě kryolipolýza odstraněny, tuková vrstva se přirozeně remodeluje a zmenšuje. Tuková vrstva se tak zmenšuje a zjednodušeně řečeno - tělo výrazně hubne! Tento proces má u všech jedinců konzistentní výsledek, tedy po jediné aplikaci dochází k úbytku minimálně 25 % tukových buněk.

 

 

Kryolipolýza – technické parametry